اصفهان

کارگاه تولید قطعات تقلبی خودرو در خمینی شهر پلمب شد

کارگاه تولید قطعات تقلبی خودرو در خمینی شهر پلمب شد

اصفهان – فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از شناسایی و پلمب کارگاهی که در آن قطعات خودرو به صورت غیر مجاز و تقلبی تولید می شد در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، سرهنگ غلامرضا براتی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی شهر در پی دریافت خبری مبنی بر تولید و توزیع قطعات خودرو به صورت غیر مجاز و تقلبی پیگیری موضوع را در دستور کار خود قراردادند.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی کارگاه مذکور که در حاشیه شهرستان فعالیت می کرد را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی از این محل بازدیدکه در نتیجه تعداد ۶ هزارو ۷۰۰ عدد انواع قطعات خودرو که به صورت غیرمجاز و تقلبی با استفاده از برند های مختلف تولید شده بودند را به همراه مقادیر زیادی انواع لیبل کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه کارشناسان ارزش قطعات مکشوفه را یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد کردند اظهار داشت: کارگاه مذکور توسط ماموران پلمب و مالک آن نیز پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

وی بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با افراد سودجو که با بی مبالاتی و اولویت منافع شخصی خود بر منافع عموم، به جای حمایت از تولیدات داخلی سعی در بدنام کردن و بی کیفیت جلوه دادن اجناس ایرانی و تولید داخل می¬ کنند گفت: از شهروندان می خواهیم در صورت اطلاع از این گونه فعالیت های غیرقانونی موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا