اصفهان

هیأت فوتبال در خصوص برگزاری بازی سپاهان – پرسپولیس تصمیم‌گیری کند

هیأت فوتبال در خصوص برگزاری بازی سپاهان – پرسپولیس تصمیم‌گیری کند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هیأت فوتبال باید در خصوص برگزاری بازی سپاهان – پرسپولیس با توجه به شرایط اضطرار آلودگی هوا در اصفهان تصمیم‌گیری کند.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، منصور شیشه فروش در خصوص تصمیم گیری برای برگزاری بازی سپاهان – پرسپولیس با توجه به وضعیت اضطرار آلودگی هوا در اصفهان اظهار داشت: ما شرایط را اعلام کرده‌ایم و هیأت فوتبال باید در این زمینه تصمیم گیری کند.

وی همچنین به دیگر مصوبات کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا اشاره کرد و افزود: مهدهای کودک و پیش دبستانی‌ها نیز فردا تعطیل خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه طرح زوج و فرد نیز فردا از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ از درب منازل اجرایی می‌شود، اضافه کرد: برخورد جدی با خودروهای فرسوده در دستور کار است.

وی با بیان اینکه در روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز شرایط افزایش آلاینده‌های جوی و ابرناکی را خواهیم داشت، گفت: چهارشنبه سامانه ناپایدار جوی وارداستان خواهدشد.

شیشه فروش با بیان اینکه لایه وارونگی دما در اصفهان از ۲۰۰ متر به ۲۰ متر کاهش یافته است، اضافه کرد: سکون پایداری مطلق جو را در بالا و سطح زمین داریم و شرایط برای افزایش آلایندگی همچنان فراهم است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری در اصفهان ۱۲ روز هوای پاک ،۱۵۰ روز هوای قابل قبول و ۷۳ روز هوای ناسالم داشتیم، ادامه داد: باید توجه داشت که امروز هشتمین روز انباشت آلاینده‌ها در اصفهان بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه سرعت باد در ارتفاع ۲ متری زمین باید ۲۵ کیلومتر بر ساعت باشد، گفت: این در حالی است که در حال حاضر سرعت باد به ۲ متر کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: شرایط آلاینده‌ها در اصفهان مناسب نیست و با توجه به اعمال تعطیلی‌ها از دانش آموزان درخواست داریم تا نسبت به ماندن در خانه در روزهای تعطیل توجه داشته باشند تا بتوان نسبت به بهبود شرایط اقدامکرد./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا