ورزشی

مورد عجیب پرسپولیس در نیم فصل دوم!

پرسپولیس در همه بازی‌های نیم فصل دوم محروم داشته است.

پرسپولیس با سرمربی جدید خود در نیم فصل دوم شروع خوبی نداشت و مقابل آلومینیوم شکست خورد. بعد از آن شاگردان اوسمار ویه را در دو بازی بعدی مقابل تراکتور و ذوب آهن به پیروزی رسیدند تا شرایط خود را در جدول رده بندی بهتر کنند و همچنان مدعی قهرمانی باشند. در خصوص بازی‌های پرسپولیس در نیم فصل دوم یک مورد ویژه وجود دارد که البته منفی است. سرخ پوشان در همه بازی‌های نیم فصل دوم محروم داشتند و این موضوع در بازی بعدی این تیم هم وجود دارد.

امید عالیشاه کاپیتان اول قرمزها در اولین بازی نیم فصل دوم مقابل آلومینیوم محروم بود و نتوانست در این بازی تیمش را همراهی کند. در بازی دوم مقابل تراکتور این هواداران پرسپولیس بودند که از دیدن برد شیرین تیمشان محروم بودند. طرفداران پرسپولیس با حکم کمیته انضباطی از حضور در بازی با تراکتور محروم بودند و این بازی مهم بدون تماشاگر برگزار شد. در بازی سوم مقابل ذوب آهن هم علیرضا بیرانوند گلر شماره یک پرسپولیس و ستاره این تیم محروم بود و نتوانست تیمش را در این بازی همراهی کند.

رفیعی جوان درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت و نمایش خوبی هم داشت و موفق شد در این بازی بیرون از خانه کلین شیت کند. نکته جالب توجه اینکه پرسپولیس برای بازی بعدی هم محروم دارد و این بار علی نعمتی مدافع قرمزها با دریافت کارت زرد در بازی با ذوب آهن ۴ کارته شده و نمی‌تواند در بازی با فولاد پرسپولیس را همراهی کند. سعید صادقی، سروش رفیعی و محمدحسین کنعانی‌زادگان ۳ بازیکن ۳ کارته پرسپولیس هستند که در صورت دریافت کارت زرد در دیدار مقابل فولاد، دربی حساس پایتخت را از دست خواهند داد. بازی که نتیجه آن تاثیر زیادی در قهرمانی این فصل خواهد داشت و برای هر دو تیم خیلی مهم خواهد بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا