اصفهان

معافیت بیمه‌ای و مالیاتی کشاورزان در دستور کار است

معافیت بیمه‌ای و مالیاتی کشاورزان در دستور کار است

اصفهان – نماینده خمینی شهر در مجلس از پیگیری معافیت بیمه‌ای و مالیاتی برای کشاورزان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، حسینعلی حاجی دلیگانی شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای آب بران غرب استان اصفهان اظهار کرد: این جلسه در راستای تأمین امنیت غذایی از اهمیت بالایی برخوردار بود.

وی با بیان اینکه برطرف کردن مشکلات کشاورزان در بخش تولید مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: با اجرایی شدن این تصمیمات می‌توان بخشی از این مشکلات را برطرف کرد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استمرار چنین جلساتی با حضور نمایندگان مردم نجف آباد، خمینی شهر و شاهین شهر در مجلس و مسؤولان این سه شهرستان می‌تواند تأثیر بسزایی در حل بحران کشاورزان این بخش از استان داشته باشد، تصریح کرد: باید توجه داشت که نکته مهم برای حل این مشکلات تأمین آب است که همه نمایندگان درصدد حل این مشکل هستند.

سامانه «سبَک» به درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار متصل می‌شود

همچنین حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی شهر نیز در این جلسه با بیان اینکه بررسی سامانه «سبَک» یکی از مصوبات این جلسه بود، ادامه داد: قرار شد این سامانه به درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار متصل شود.

وی با بیان اینکه معاقیت‌های بیمه‌ای و مالیاتی برای کشاورزان نیز در دستور کار است، ابراز کرد: در این زمینه مصوباتی را داشتیم که در تهران نیز پیگیری خواهیم کرد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در خصوص زمان بازگشایی رودخانه و تأمین حق آبه کشاورزان شرق و غرب استان اصفهان نیز مباحثی مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: پیگیری این امور در تقویت امر کشاورزی در استان کمک کننده خواهد بود./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا