ورزشی

شکیرا و ارتباطی عجیب با دیوید بکام/ ستاره جدیدترین موزیک‌ویدیوی او کیست؟

خواننده کلمبیایی برای تبلیغ آهنگ جدیدش چند عکس با بازیگر بریتانیایی، لوسین لویسکانت منتشر کرد و گزارش‌ها حاکی از آن است که دیوید بکام در به شهرت رسیدن این بازیگر نقش مهمی داشت.

تصویر شکیرا به لطف انتشار اولین آهنگ به نام «هدف» از آخرین آلبومش به نام «زنان دیگر گریه نمی‌کنند» به روی جلد مجله‌ها برگشته است. برخی از ترانه‌های قبلی او حاوی اشعاری بود که مستقیما به جرارد پیکه، شریک سابق زندگی و پدر دو فرزندش اشاره داشت و به نظر می‌رسد که در این آهنگ خبری از طعنه و کنایه به ستاره سابق بارسلونا یا نامزدش کلارا چیا نیست. اما چیزی که بیشتر از همه توجه هواداران را به خود جلب کرد، حضور «لوسین لویسکانت» در این موزیک‌ویدیو است.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، هنگامی که لویسکانت در ۱۰ سالگی در کمپین تبلیغاتی لاین لباس دیوید بکام شرکت کرد، اسطوره سابق رئال مادرید او را کنار کشید و به او توصیه کرد که بازیگری را به طور جدی دنبال کند. بکام همچنین از دستیارش خواست تا با مدرسه بازیگری در منچستر تماس بگیرد و سپس با مادر لوسین تماس گرفت. لویسکانت درباره حمایت‌های بکام گفت: خیلی به این مرد مدیونم!

شرکت در سریال نتفلیکس «امیلی در پاریس» بود که لوسین لویسکانت را به شهرت جهانی رساند. و حالا حضور در کنار شکیرا نام این بازیگر را بیش از پیش بر سر زبان‌ها انداخته است.

شکیرا و ارتباطی عجیب با دیوید بکام/ ستاره جدیدترین موزیک‌ویدیوی او کیست؟

شکیرا و ارتباطی عجیب با دیوید بکام/ ستاره جدیدترین موزیک‌ویدیوی او کیست؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا