اصفهان

دستبند پلیس بر دستان سارق طلاجات در کاشان

دستبند پلیس بر دستان سارق طلاجات در کاشان

کاشان – فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری سارق طلا در کاشان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، سرهنگ ایرج کاکاوند بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هوشیاری کارآگاهان پلیس فردی که با فریب خانمی کهنسال بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال طلاجات از وی سرقت کرده بود در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شد.

وی ابراز داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر سرقت طلاجات خانمی کهنسال در منزلش در یکی از محلات شهر کاشان، موضوع شناسایی و دستگیری عامل این سرقت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی کاشان افزود: در تحقیقات کارآگاهان پلیس مشخص شد سارق با چرب زبانی خاص و مراجعه به منزل مالباخته و فریب وی اقدام به سرقت طلاجات این خانم کهنسال به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کرده و به سرعت محل را ترک می‌کند.

وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و تحقیقات تکمیلی گسترده در نهایت موفق شدند ساعت را شناسایی و در یک اقدام ضربتی در کمتر از ۴۸ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ کاکاوند با بیان اینکه طلاجات مسروقه از محل اختفا متهم کشف و به مالباخته تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: سارق پس از تشکیل پرونده و برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا