اصفهان

احتمال بارش‌های پراکنده در مناطقی از اصفهان/ هوا ۴درجه گرم می‌شود

احتمال بارش‌های پراکنده در مناطقی از اصفهان/ هوا ۴درجه گرم می‌شود

اصفهان- کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از احتمال بارش پراکنده و خفیف در مناطق غرب و شمال استان طی ۴۸ ساعت پیش رو خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، آسیه آقایی با اشاره به ناپایدار بودن وضعیت جوی استان تا اوایل هفته آینده، اظهار داشت: آسمان طی این مدت در بیشتر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری خواهد بود و در ساعات بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید تا شدید و احتمال بارش پراکنده و خفیف در برخی مناطق غرب و شمال اصفهان وجود دارد.

وی افزود: شدت وزش باد فردا جمعه به ویژه در نیمه غربی تا مرکز استان پیش‌بینی می‌شود که این شرایط در مناطق مستعد و شرق اصفهان با خیزش گردوخاک محلی همراه است.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان همچنین از نفوذ سامانه بارشی از روز دوشنبه و بارندگی در سطح استان خبرداد.

آقایی با اشاره به افزایش ۲ تا چهار درجه‌ای دمای هوا طی ۲۴ ساعت پیش رو، گفت: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۰ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به چهار درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

به گفته وی، بویین میاندشت با کمینه دمای پنج درجه سلسیوس زیر صفر و خور و بیابانک با بیشینه دمای ۲۳ درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان خواهند بود./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا