اصفهان

۷۰۰بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ یک نفر

۷۰۰بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ یک نفر

۷۰۰بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / مرگ یک نفر

اصفهان – ۷۰۰ مبتلای جدید به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۲۹ تیر ماه تا امروز ۳۰ تیرماه تعداد یک هزار و ۴۳۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۷۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۹۷ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۴۴۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۳۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۱۰۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی کرونا ثبت شده که مبتلای قطعی کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۵۸۰ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۹۵ هزار و ۷۹۶ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۵۰۹ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۷۲۷ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۸۲ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۴۱ هزار و ۳۲۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا