اصفهان

۵ تا ۱۵ پلیس یار در هیئات مذهبی حاضر می‌شوند

۵ تا ۱۵ پلیس یار در هیئات مذهبی حاضر می‌شوند

۵ تا ۱۵ پلیس یار در هیئات مذهبی حاضر می‌شوند

اصفهان- فرمانده انتظامی استان اصفهان از حضور ۵ تا ۱۵ پلیس یار در هر هیئت مذهبی در عزاداری‌های پیش رو خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا میرحیدری عصر چهارشنبه در گردهمایی هیئت‌های مذهبی اصفهان اظهار داشت: امروز ایران پرچمدار حق و حقیقت در دنیا شناخته شده است که به دلیل از خود گذشتگی و ایثار برآمده از عاشورا است زیرا کشور ما از عاشورا درس گرفت.

وی افزود: در بحث عزاداری عاشورا چند سالی متفاوت از گذشته مراسم‌ها برگزار شد و مراسم‌ها تحت شرایط ویژه کرونایی یا محدودیت‌های جدی روبه‌رو شد و امیدواری امسال ضمن رعایت پروتکل‌ها متفاوت با سال‌های گذشته با شکوه ارادت خود را نشان دهیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تاکید کرد: اصفهان در همه سال‌ها به واسطه برنامه‌های عزاداری، احیا و غدیر زبانزد خاص و عام بوده و باید محرم ۱۴۰۱ با شکوه فراتر از سال‌های گذشته با انسجام دستگاه‌ها شکل بگیرد و بایدبرنامه ها رنگ و بوی انقلابی خود را نشان دهد.

وی اضافه کرد: اصفهان از گذشته تا کنون محور انقلاب بوده، فرماندهان اصفهان در عرصه‌های انقلاب، جهاد سازندگی، دفاع از حرم به طور ویژه ارادت خود را به این مکتب نشان دادند.

میرحیدری تصریح کرد: اینکه یاوه گویان می‌گویند عطش مردم، جوانان یا نوجوانان نسبت به مکتب و دین کاهش یافته را باید با پاسخی محکم همراه کنیم و نشان دهیم همان نگاه پدران ما و شهیدان حتی بهتر از نسل‌های گذشته در نسل جدید در دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام و نشر فرهنگ عاشورایی بیشتر است و آنها به میدان خواهند آمد.

وی ابراز داشت: از هیئت‌های مذهبی درخواست داریم که پلیس را در لیست خادمان خود قرار دهند، در همین راستا کلانتری هر محل به کمک راهنمایی و رانندگی در حال برنامه‌ریزی با هیئت‌های مذهبی برای تسهیل در رفت و آمد است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان اضافه کرد: برنامه‌ریزی شده پلیس پیشگیری استان اصفهان با معرفی نمایندگان در هیئت‌ها به یاری بیاید، همچنین در هر هیئت ۵ تا ۱۵ پلیس یار حاضر خواهند شد.

۵ تا ۱۵ پلیس یار در هیئات مذهبی حاضر می‌شوند

به گزارش مهر در پایان این مراسم از تعدادی پیر غلامان حسین تجلیل به عمل آمد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا