اصفهان

۲۹۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند/ مرگ ۷ نفر

۲۹۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند/ مرگ ۷ نفر

۲۹۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند/ مرگ ۷ نفر

اصفهان – ۲۹۹ مبتلای جدید به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۲۷ تیر ماه تا امروز ۲۸ تیرماه تعداد ۷۱۰ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۲۹۹ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۱۰۰ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۴۳۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۵۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۶۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ فوتی کرونا ثبت شده که پنج نفر مبتلای قطعی و دو نفر مبتلای مشکوک به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۱۳ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۹۴ هزار و ۵۵۶ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۴۹۴ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۷۱۶ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۷۸ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۴۱ هزار و ۱۰۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا