شهرضا

کشف زمین خواری ۶۰ هکتاری در شهرضا

کشف زمین خواری ۶۰ هکتاری در شهرضا

کشف زمین خواری ۶۰ هکتاری در شهرضا

اصفهان- رئیس پلیس پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان از کشف زمین خواری ۶۰ هکتاری به ارزش ۵ میلیارد ریال توسط مأموران این پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کامران ریاحی اظهار داشت: در پی وصول گزارشی از اداره منابع طبیعی استان اصفهان مبنی بر زمین‌خواری در شهرستان شهرضا موضوع در دستورکار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات و بررسی‌های تخصصی صورت گرفته مشخص شد فردی با ایجاد حصار و دیوار اقدام به تصرف میزان ۶۰ هکتار از اراضی ملی واقع در شهرستان شهرضا کرده که پس از هماهنگی قضائی و استعلامات صورت گرفته مالکیت اراضی مورد تصرف به نام اداره منابع طبیعی محرز شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان با بیان اینکه ارزش این قطعه زمین توسط کارشناسان مربوطه ۵ میلیارد ریال برآورد شده است اظهار داشت: زمین تصرف شده خلع ید و پرونده در این رابطه تکمیل و به مرجع قضائی ارجاع شد.

سرهنگ ریاحی با هشدار به متجاوزان به حقوق بیت المال گفت: پلیس امنیت اقتصادی قاطعانه با سودجویان و اخلال گران نظم و امنیت اقتصادی برخورد کرده و از شهروندان هم می‌خواهیم هرگونه فعالیت مجرمانه در حوزه قاچاق کالا، احتکار، زمین خواری و اخلال در بازار را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا