اجتماعی

واکنش وزارت بهداشت به دریافت زیرمیزی در بیمارستان خصوصی: قطعا برخورد خواهیم کرد

واکنش وزارت بهداشت به دریافت زیرمیزی در بیمارستان خصوصی: قطعا برخورد خواهیم کرد

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت با بیان اینکه دریافت هرگونه مبلغ اضافی و خارج از تعرفه و سیستم بیمارستان قابل قبول نیست، گفت: سیاست وزارت بهداشت ریشه کن کردن و یا به حداقل رساندن این معضل است.

علیرضا رحیم نیا مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس در واکنش به گزارش این خبرگزاری با عنوان «درخواست زیرمیزی‌ میلیونی در بیمارستان خصوصی» ، گفت: قطعا وزارت بهداشت درصورت مواجه با چنین مواردی برخورد خواهد کرد اما از مردم هم توقع داریم برای جلوگیری از بروز چنین پدیده ای ما را همراهی کنند.

وی ادامه داد: عزیزان باید بدانند چنانچه مبلغی را به حساب شخص دیگری و خارج از سیستم بیمارستان واریز کنند عملا در آینده هم نمی توانند از آن شخص شکایتی داشته باشند چرا که آنها می توانند ادعا کنند که حساب به نام پزشک مربوطه نبوده است.

رحیم نیا با تاکید بر اینکه مردم عزیز در وهله نخست حتما به یاد داشته باشند که تحت هیچ شرایطی واریزی خارج از تعرفه اعلام شده نداشته باشند، اظهار کرد: پزشکان خبره ای در سیستم های دانشگاهی حضور دارند که می توانند با اطلاع رسانی به مردم اعلام کنند که لازم نیست برای درمان نزد پزشک خاصی که از آنها درخواست مبلغ اضافه ای داشته باشد، بروند.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در پایان با بیان اینکه ان شاءالله بتوانیم در آینده ای نزدیک با این پدیده شوم برخورد کنیم تا نارضایتی ها به حداقل برسد، عنوان کرد: مجددا تاکید می کنم دریافت هرگونه مبلغ اضافی و خارج از تعرفه و سیستم بیمارستان قابل قبول نیست؛ سیاست وزارت بهداشت ریشه کن کردن و یا به حداقل رساندن این معضل است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا