اصفهان

هدف ما در بازی فردا برد است

هدف ما در بازی فردا برد است

هدف ما در بازی فردا برد است

اصفهان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: هدف هر دو تیم سپاهان و ذوب آهن در دربی فردا کسب پیروزی است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار شامگاه یکشنبه در نشست خبری قبل از مصاف با ذوب آهن ضمن درخواست از هواداران برای حضور در ورزشگاه اظهار داشت: امیدوارم فردا رنگ سبز ورزشگاه بیشتر از رنگ زرد باشد و هواداران ما پرشور در فولادشهر حاضر شوند.

وی افزود: بازی اصفهان همیشه رقابت جذابی بوده است و از دربی تهران زیباتر بوده است، من در دربی تهران بازی کردم و اولویت در تهران بازنده نبودن است اما دربی اصفهان متفاوت است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: در این فصل یک طرف از دو تیم برای قهرمانی و تیم دیگر برای کسب جایگاه مناسب تلاش می‌کنند و دلیلی ندارد برای مساوی بیایم و امیدواریم برنده باشیم.

تارتار اضافه کرد: در هفته‌های اول با توجه به نزدیکی بازی‌ها مصدومیت تیم ما را اذیت کرده، برای بازی فردا علاوه بر سعید باقرپسند، آرمان اکوان و مسعود ابراهیم زاده مصدوم هستند که هر دو در وضعیت بد چمن انزلی مصدوم شدند.

وی در خصوص روند تساوی‌های ذوب آهن گفت: تساوی در چهار بازی مشکلی نیست به خصوص که ما توانایی برد در دو مسابقه را داشتیم و حتی در تبریز تا دقایق پایانی برنده بازی بودیم، این تساوی‌ها یعنی ما شکست نخوردیم و نباختن برای آینده تیم مهم است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به وضعیت احسان پنشنبه تصریح کرد: احسان دیرتر از سایر بازیکنان به ما اضافه شد اما کیفیت بسیار بالایی دارد، با این حال ما بازی‌های سختی داشتیم و در این وضعیت استفاده از یک بازیکن فانتزی سخت است اما قطعاً می‌تواند در آینده به ما کمک کند.

وی با بیان اینکه دارکو بیدوف به ذوب آهن اضافه شده است، تصریح کرد: دارکو با نظر من جدا نشد، او قرارداد نداشت و بازیکن آزاد بود و با توجه به اینکه بازیکنان دیگر مدنظر داشتیم از تیم جدا شد تا اینکه سعید آسیب دید و به مهاجم نیاز داشتیم و با راهنمایی حدادی فر او را اضافه کردیم.

همچنین محمدمهدی رمضانی مدیررسانه تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص حواشی قیمت بلیت ورزشگاه فولاد شهر ابراز داشت: صبح امروز جلسه‌ای برای تعیین قیمت بلیت گذاشته شد و نمایندگان دو باشگاه سر این قیمت توافق کردند و دلیل این قیمت نیز خرج زیاد زمین و ورزشگاه فولادشهر بوده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا