اجتماعی

نگهداری، توانمندسازی و کارآفرینی آسیب دیدگان در مراکز گروه خاص شهرداری تهران

نگهداری، توانمندسازی و کارآفرینی آسیب دیدگان در مراکز گروه خاص شهرداری تهران

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: در مراکز گروه خاص، توانمندسازی و کارآفرینی داریم تا این افراد را با یک شغل به خانواده‌هایشان بازگردانیم .

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در آیین افتتاح ۶ مرکز گروه خاص و منع پذیرش آسیب دیدگان اجتماعی اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح ۶ مرکزی هستیم که تعدادی از آنها از قبل زیربار رفته بود؛ نگاه ما نسبت به این افراد مددجو این است که آنها را به عنوان خانواده خود مورد صیانت قرار دهیم.

وی افزود: مرکز یاورشهر یک با استعداد پذیرش ۵۰۰ نفر، یاورشهر ویژه افراد زیر ۱۸ سال به ظرفیت ۱۰۰ نفر، یاورشهر ۳ مخصوص افراد معتاد متجاهر زخم باز به استعداد ۱۵۰ نفر، یاورشهر ۴ به استعداد هزار نفر و یاورشهر ۵ که ویژه زنان است به ظرفیت ۲۰۰ نفر و مرکز یاورشهر ۶ در کنار محل اخوان سابق به استعداد هزار نفر راه اندازی و آماده افتتاح است.

احمدی صدر با تاکید بر اینکه این مراکز فقط شامل نگهداری نیست، توضیح داد: در مرکز یاورشهر ۵، توانمندسازی، کارآفرینی و محل پرورش گل و گیاه داریم تا این افراد را با یک شغل به خانواده هایشان بازگردانیم.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا