ایرانجهان

فیلم| جزییاتی از شبکه موساد که 4 نفر از آن‌ها امروز اعدام شدند

فیلم| جزییاتی از شبکه موساد که 4 نفر از آن‌ها امروز اعدام شدند

شبکه وفا که تحت امر افسران اطلاعاتی موساد بنا بود در ایران اقدام به عملیات کنند پیش از آغاز عملیات‌های اصلی و پس از عملیات‌های آموزشی شناسایی و دستگیر شدند که اعضای اصلی این تیم نیز صبح امروز اعدام شدند.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، ۴ نفر از از عوامل تیم خرابکاری مرتبط با رژیم صهیونیستی که تحت هدایت افسران سرویس موساد مرتکب اقدامات گسترده‌ای علیه امنیت کشور شده بودند پس از طی روال قانونی صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند.

چندی پیش بود که خبر دستیگری ۱۰ نفر از عوامل مرتبط با رژیم صهیونیستی منتشر شد. اعضای این گروه با هدایت مستقیم افسران جاسوسی موساد اقدام به شناسایی نیروی‌هایی که با بخش‌های امنیتی کشور همکاری داشتند می‌کردند و با ربایش، تهدید و ضرب‌و‌شتم قصد تخلیۀ اطلاعاتی آن‌ها را داشتند.

این شبکه اقدامات خود را در شهر‌های مختلف از جمله تهران، میناب، تبریز با هدایت سرویس اطلاعاتی موساد انجام داده است. این افراد حتی در مواردی اقدام به حذف فیزیکی و ترور نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی کرده بودند که خوشبختانه ناموفق بود.

۴ متهم ردیف اول به‌نام‌های وفا هناره، آرام عمری، رحمان پرهازو و نسیم نمازی امروز به دار مجازات آویخته و مابقی به ۱۰ سال حبس محکوم شدند.

پایان پیام/خبرگزاری فارس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا