اجتماعی

فعالیت مدرسه تلویزیونی با شکل و کیفیت آموزشی جدید ادامه می‌یابد

فعالیت مدرسه تلویزیونی با شکل و کیفیت آموزشی جدید ادامه می‌یابد

مدیر شبکه آموزش گفت: فعالیت مدرسه تلویزیونی ایران با شکل، قالب و کیفیت آموزشی جدید ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مسعود احمدی افزادى مدیر شبکه آموزش در ویژه‌ برنامه مدرسه تلویزیونی ایران به مناسبت هفته معلم، اظهار کرد: فعالیت مدرسه تلویزیونی ایران با شکل، قالب و کیفیت آموزشی جدید ادامه پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: بعد از دوران کرونا وارد عرصه رسانه معلم و عصر تعلیم و تربیت رسانه پایه شدیم و این آموزش ادامه پیدا می‌کند و از این مسیر دور نخواهیم شد و همچنین کماکان آموزش و پرورش و صدا و سیما با هم همکاری می‌کنند.

احمدی افزادی اضافه کرد: مدرسه تلویزیونی ایران 10 اسفند 1398 راه‌اندازی شد و از جمعیت 15.5 میلیون دانش‌آموز از مقطع پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم بر اساس نظرسنجی‌های رسمی که انجام شده است تا 85 درصد مخاطب کسب کرد.

وی افزود: این اتفاق نشان داد که دانش‌آموزان عزیز در لحظه بحران، اعتماد و توجه کردند؛ معلمان و دبیرانی از طرف آموزش و پرورش آمدند و مجاهدانه با همکاران ما کار کردند و به نظر می‌رسد یک اتفاق فوق‌العاده زیبا رقم خورد که این اتفاق زیبا نتیجه‌اش دو سال و سه ماه تلاش شبانه‌روزی برای این مدرسه شده است.

مدیر شبکه آموزش گفت: اوایل اسفند 1398 بود که یک اتفاق بسیار بزرگ کرونایی در کشور افتاد و این اتفاق باعث که یک همدلی ایجاد شود و این همدلی در تاریخ صدا و سیما و آموزش و پرورش بی‌نظیر و بی‌سابقه بود.

وی با بیان اینکه 27 ماه تلاش معلمان و دبیران را در مدرسه تلویزیونی شاهد بودیم، اظهار کرد: در این مدت معلمان عزیزی را از دست دادیم و 3 نفر از همکارمعلمان ما نیز از دنیا رفتند. اما همه این اتفاقات ما را به اینجا رساند که بگوییم نظام آموزشی جمهوری اسلامی ایران در کل موفق بود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا