اجتماعی

فارس من| جلوی ورود افراد بدون ماسک در حمل و نقل عمومی گرفته شود

فارس من| جلوی ورود افراد بدون ماسک در حمل و نقل عمومی گرفته شود

برخی از مخاطبان خبرگزاری فارس با راه اندازی کمپینی در «فارس من» خواستار جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک در حمل و نقل عمومی شدند.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، برخی از مخاطبان خبرگزاری فارس با راه اندازی کمپینی در «فارس من» خواستار جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک در حمل و نقل عمومی شدند.

در بیانیه این کمپین آمده است؛‌ با توجه به افزایش کرونا در کشور و به گفته وزارت بهداشت، نیاز به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است. اگر فردی مبتلا به کرونا باشد، ممکن است منجر به فوت سایر شهروندان شود و در حالی که این مسئله مهم است عده‌ای از روی خودخواهی توجهی به سلامت و جان مردم ندارند.

همچنین در قانون افرادی که سلامت جانی مردم را به خطر بیاندازند مجرمند و مجازات در نظر گرفته شده است. اما ما شاهد هستیم افراد بدون ماسک و بدون رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو، اتوبوس، بی‌آرتی و تاکسی سوار می‌شوند و کسی جلوی آن‌ها را نمی‌گیرد.

عده‌ای از این افراد خودخواه هستند. عده‌ای با یک تذکر ساده می‌فهمند و عده‌ای فقیرند که باید با کمک خیریه‌‌ها ماسک رایگان برایشان تهیه شود. در کل حضور افراد بدون ماسک به هیچ عنوان در حمل و نقل عمومی قابل قبول نیست، مسوولین برای حفظ سلامت عمومی اقدام کنند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا