اصفهان

علت برداشتن شیرهای سنگی روبه‌روی بانک ملی اصفهان چه بود؟

علت برداشتن شیرهای سنگی روبه‌روی بانک ملی اصفهان چه بود؟

اصفهان – روزگذشته ۲ شیر سنگی نماد بانک ملی از رو به روی شعبه مرکزی این بانک در اصفهان حذف شد که با حواشی همراه بود و بانک ملی علت این امر را تنها یکسان‌سازی نمادها در کل کشور اعلام می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، روز گذشته ۲ نماد شیر سنگی روبه‌روی شعبه مرکزی بانک ملی در خیابان اصفهان برداشته شد، این اقدام در فضای مجازی حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

شهرام امیری، سخنگوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در این رابطه گفت: علت برداشتن این شیرها را نمی‌دانم اما این شیرها بر خلاف آنچه گفته شده، قدمت تاریخی ندارد و در زمان بازسازی ساختمان مرکزی بانک ملی در اصفهان و حدود ۸ سال گذشته نصب شده است.

حمید شیروانی، مدیر روابط عمومی بانک ملی استان اصفهان نیز در این ارتباط گفت: روز گذشته ۲ نماد شیرسنگی رو به روی شعبه مرکزی بانک ملی در اصفهان برداشته شد.

وی افزود: این امر به دلیل یکسان‌سازی نمادهای رو به روی ساختمان شعبه مرکزی اصفهان با نمونه اصلی جلوی موزه بانک ملی ایران بوده و به زودی دو نماد شیر جدید مطابق با نمونه اصلی رو به روی ساختمان خیابان سپه نصب خواهد شد./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا