اصفهان

ضرورت راه اندازی مهدکودک قرآنی در اردستان

ضرورت راه اندازی مهدکودک قرآنی در اردستان

ضرورت راه اندازی مهدکودک قرآنی در اردستان

اردستان-فرماندار اردستان گفت: از کارهای بنیادی و موضوعاتی که در شهرستان باید بر روی آن کار شود ایجاد مهدکودک قرآنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد هادی احمدی‌طبا شامگاه سه‌شنبه در نشست مدیران و اعضای حوزه‌های علمیه خواهران و برادران، اظهار داشت: یکی از برنامه‌هایی که در فرمانداری برنامه ریزی کردیم بحث دیدار با اقشار مختلف جامعه است، جلسه با طلاب نیز از این سلسله جلسات بوده و ما شنونده مشکلات و برنامه‌های طلاب خواهیم بود.

وی افزود: از کارهای بنیادی و موضوعاتی که در شهرستان باید بر روی آن کار شود ایجاد مهدکودک قرآنی است، ما به این مهد قرآنی نیاز داریم و باید زیرساخت‌های آن فراهم شود، خانواده‌ها دوست دارند فرزندانشان مؤمن و متدین باشد.

فرماندار اردستان یادآور شد: حوزه علمیه نیروهای متخصص کودک و نوجوان را دارد و خوب است که نسبت به ایجاد یک مهدکودک قرآنی در شهرستان اقدام کند.

احمدی‌طبا خاطرنشان کرد: هیئت دانش آموزی در شهرستان اردستان ضعیف است، لازم است که این هیئت در شهرستان تشکیل شود و جوانان و نوجوانان محور کار باشد همچنین روحانیون نیز حضور داشته باشند.

وی بیان کرد: با همکاری اداره ارشاد شهرستان، صندوق حمایت از کارهای فرهنگی را در شهرستان راه اندازی خواهیم کرد، طرح‌های فرهنگی که ارائه می‌شود باید اجرایی شود.

فرماندار اردستان تصریح کرد: از مهمترین دغدغه‌های ما در بحث رسانه است، نباید رسانه شهرستان فقط به چند کانال تلگرامی محدود شود، این جایگاه شهرستان نیست و در حد ملی و تخصصی باید در خصوص رسانه شهرستان عمل کنیم.

احمدی طبا تاکید کرد: راه اندازی فروشگاه عفاف و حجاب در این شهرستان ضروری است، در این خصوص تصمیم‌هایی گرفته شده و این نوید را می‌دهیم که در آینده‌ای نزدیک راه اندازی شود و به مردم ارائه خدمات کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا