اصفهان

سپاهان از لحاظ تاکتیکی قوی است/ تیم باانگیزه‌ای داریم

سپاهان از لحاظ تاکتیکی قوی است/ تیم باانگیزه‌ای داریم

سپاهان از لحاظ تاکتیکی قوی است/ تیم باانگیزه‌ای داریم

اصفهان- مربی تیم فوتبال نساجی گفت: ما تیم با انگیزه و جوانی هستیم و با تمام قوا مقابل سپاهان بازی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، شاهرخ بیانی در شامگاه یکشنبه نشست خبری پیش از مصاف با سپاهان در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس در خصوص این مصاف اظهار داشت: فردا بازی بسیار سختی در اصفهان داریم و تیم سپاهان یکی از بهترین تیم‌های لیگ ما است.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم با دست پر از بازی مقابل سپاهان بیرون بیاییم، می‌دانیم سپاهان تیمی است که از لحاظ تاکتیکی بسیار خوب است و بازیکنان و نفرات بسیار خوبی را در بین خود دارد و ساختار تیمی بالایی دارد.

مربی تیم فوتبال نساجی تصریح کرد: سپاهان با توجه به عملکرد خوب خود در صدر جدول است اما ما نیز تیم بسیار جوان و باانگیزه‌ای داریم.

داشتن مصدوم اهمیت ندارد

وی تاکید کرد: امیدوارم با عملکرد خوب هر دو تیم فردا یکی از بهترین بازی‌های لیگ را شاهد باشیم، ما فردا با تمام قوا در زمین حاضر می‌شویم و مطمئنم یک بازی زیبا را انجام می‌دهیم.

بیانی در خصوص داشتن مصدوم یا محروم برای این مصاف گفت: در فوتبال همیشه مصدوم داریم، نمی‌توان گفت مصدوم نداریم اما این موضوع برای ما اهمیت ندارد زیرا همه بازیکنان ماده هستند و حتی بازیکنان بیرون لیست نیز از آمادگی خوبی برخوردار هستند.

وی ابراز داشت: می‌دانیم در بازی فردا سپاهان فوتبال بازی می‌کند و ضد فوتبال بازی نمی‌کند و فوتبال بر روی زمین و زیبا بازی می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا