اصفهان

ساعت فعالیت بناهای تاریخی استان اصفهان در نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد

ساعت فعالیت بناهای تاریخی استان اصفهان در نوروز ۱۴۰۳ اعلام شد

اصفهان- سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از مشخص شدن ساعت فعالیت بناهای تاریخی استان اصفهان در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا ،حمیدرضا محققیان امروز ۲۸ اسفندماه اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، فعالیت بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری در شهر تاریخی اصفهان که در اختیار این اداره‌کل قرار دارد مشخص و اعلام شد.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان ادامه داد: بر این اساس مسجد جامع عتیق اصفهان و بنای تاریخی آتشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر، مسجد جامع (مسجد امام ره)، مسجد تاریخی شیخ لطف‌الله، کاخ هشت‌بهشت و بنای تاریخی منارجنبان از ساعت ۹ صبح تا ۲۰ شب در ایام نوروز ۱۴۰۳ آماده خدمات‌رسانی به گردشگران نوروزی است.

وی افزود: فعالیت بناهای تاریخی کاخ عالی‌قاپو و کاخ چهلستون نیز به‌منظور رعایت حال گردشگران، از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب و همچنین باغ فین کاشان از ساعت ۹ صبح تا ۱۸.۳۰ عصر مصوب شده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان تصریح کرد: فعالیت تمامی بناهای تاریخی همچون مسجد جامع نطنز، مسجد جامع نائین و پایاب‌های قنات‌های تاریخی وزوان، مزدآباد و مون نیز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸.۳۰ عصر خواهد بود./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا