اجتماعی

راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان

راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان

شهردار منطقه 22 از راه اندازی پیست اسکیت در بوستان ریحانه واقع در پارک جنگلی چیتگر خبر داد؛ گفت: این مجموعه ویژه بانوان است و تمامی بانوان می توانند از این مجموعه بهره مند شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 22 در این باره اظهار داشت: بوستان ریحانه از سالیان گذشته در پارک جنگلی چیتگر ویژه بانوان احداث شده بود؛ اما در دل این مجموعه پیست اسکیت بدون بهره برداری وجود داشت که در بازدیدی که از این مجموعه در چند ماه پیش صورت گرفت تصمیم گرفته شد برای رفاه حال بانوان این پیست اسکیت راه اندازی شود.

وی افزود: این پیست اسکیت ۶۱۰ متر مربع مساحت دارد که به شکل مشارکتی با بخش خصوصی مورد راه اندازی قرار گرفته است.

محمدی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده از سوی اداره امور بانوان این منطقه آموزش اسکیت در این مجموعه به دو شکل تفریحی و حرفه ای انجام خواهد شد که هزینه استفاده از این محیط بسیار کمتر از سایر مراکز خصوصی در پایتخت است و همچنین کارکنان شهرداری تهران با تخفیف 50 درصدی از این مکان استفاده کنند.

شهردار منطقه 22 خاطرنشان کرد: ظرفیت های قابل توجهی در شهر وجود دارد که با بهره مندی از این ظرفیت ها می توانیم محیط مناسبی را برای تفریح و آموزش شهروندان فراهم کنیم و در کنار این موضوع اشتغالزایی نیز فراهم خواهد شد. گفتنی است؛ بوستان ریحانه چیتگر مکانی تفریحی مختص بانوان و دارای امکانات بسیاری است؛ در بوستان ریحانه، بانوان می توانند با لباس های راحت و مناسب به ورزش و تفریح بپردازند؛ که مورد استقبال شهروندان تهرانی قرار گرفته است.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا