اجتماعیایرانجهان

ذاکر: اقدامات تروریستی نظیر حرم شاهچراغ (ع) نشان‌دهنده حقارت دشمنان است

ذاکر: اقدامات تروریستی نظیر حرم شاهچراغ (ع) نشان‌دهنده حقارت دشمنان است

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا ،عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره حادثه تروریستی اخیر در حرم شاهچراغ (ع)، گفت: این حوادث خللی در حرکت رو جلوی انقلاب اسلامی وارد نمی‌کنند و دشمنان ایران اسلامی هر روز حقارت خود را با این ترورهای کور نشان می‌دهند.

سیدسلمان ذاکر عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع)، گفت: حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع) حرکتی ضد مردم و ضد دموکراسی است و با مبانی دموکراسی سازگاری ندارد و نشان‌دهنده آن است که مبنای استکبار جهانی، متزلزل است. مردم ایران اسلامی باید به این افتخار کنند که جمهوری اسلامی به مبانی عقلی و دینی پایبند است و با این رفتارهای تروریستی مبارزه می‌کند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس ادامه داد: همه می‌دانند اگر منفعت‌شان اقتضا کند، اخلاق و انسانیت را زیر پا می‌گذارند و فقط به منفعت‌شان فکر می‌کنند، آن‌ها به راحتی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) عملیات تروریستی انجام می‌دهند، همه باید بدانند مبنای این تروریست‌ها پوچ است و منافع خاص خود را پیگیری می‌کنند، باید بدانیم دشمنان‌مان چه کسانی هستند و آن‌ها را بشناسیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با تروریست‌ها و عوامل اصلی باید با شدت برخورد شود. دشمن توجه و تمرکز خود را گذاشته تا جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرد، این حوادث خللی در حرکت رو جلوی انقلاب اسلامی وارد نمی‌کنند و دشمنان ایران اسلامی هر روز حقارت خود را با این ترورهای کور نشان می‌دهند.

پایان پیام/خبرگزاری فارس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا