سیاسی

جمیری: انتخاب آیت‌الله رئیسی در سخت‌ترین شرایط امید را در دل‌ها زنده کرده است

جمیری: انتخاب آیت‌الله رئیسی در سخت‌ترین شرایط امید را در دل‌ها زنده کرده است

نماینده مردم بوشهر در مجلس گفت: انتخاب آقای رئیسی در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و معیشتی و در زمان فراگیری یأس و ناامیدی در جامعه با همراهی مجلس و قوه قضائیه، امید را در دل‌ها زنده کرده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالکریم جمیری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه 27 مهرماه) مجلس گفت: آقای رئیسی، ‌رئیس جمهور محترم انتخاب جنابعالی در بدترین شرایط اقتصادی و معیشتی که یأس و ناامیدی جامعه را فرا گرفته بود با همراهی مجلس انقلابی و هماهنگی با قوه قضائیه نویدبخش، امید را در دل‌ها زنده کرده است.

نماینده مردم بوشهر در مجلس اظهار داشت: استفاده از این فرصت تاریخی مسئولیت گرانی است که با به‌کارگیری نیروهای شایسته، کارآمد و انقلابی به معنای حقیقی کلام تدوین برنامه‌های راهبردی و اجرای آن با رعایت موازین حکمرانی صحیح ممکن خواهد بود.

وی افزود: احساس مردم استان بوشهر با پیشینه درخشان مبارزات سیاسی و داشتن ذخایر فراوان خدادادی این است که در حق آنها و نظام جفا شده زیرا فلسفه شکل گیری نظام اسلامی، عدالت در توزیع ثروت برای مردم با مدیریت صحیح منابع خدادادی بوده و سوال مهم این است چرا این همه محرومیت در کنار این همه نعمت؟ و چرا باید درآمدهای استان و مردم آن، هزینه کلانشهرها شده و در بیان مسئولان مرکزنشین محروم نامیده شوند؟ منابع درآمد از ما و محرومیت برای ما؛ آسایش و رفاه برای مرکزنشینان که این عدالت نیست. بس است. امیدوارم در دولت قوی مردمی نگاه تغییر کرده و مردم بیش از این شاهد تبعیض و بی عدالتی در توزیع منابع نباشند.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا