اجتماعی

تعیین تکلیف پرونده محموله ۳ هزار کارتنی قاشق و چنگال قاچاق پس از 2 سال

تعیین تکلیف پرونده محموله ۳ هزار کارتنی قاشق و چنگال قاچاق پس از 2 سال

در جریان سفر استانی رئیس سازمان بازرسی به بوشهر و دستور خدائیان مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای جمع آوری و فروش اموال تملیکی، محموله سه هزار کارتنی قاشق و چنگال و کارد قاچاق تعیین تکلیف شد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، اسحاق شهبازی بازرس کل استان بوشهر از اجرایی شدن یکی دیگر از مصوبات سفر استانی رئیس سازمان بازرسی به بوشهر خبر داد و گفت: یکی از موارد مورد تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جریان سفر به استان بوشهر، تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی بود که در این راستا پیگیری‌های موثری صورت گرفته است.

وی افزود: از جمله موارد قابل توجه می‌توان به محموله بالغ بر ۳۰۰۰ کارتن قاشق، چنگال و کارد مکشوفه در سال ۱۳۹۸ به ارزش زمان کشف بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اشاره کرد که تاکنون در شعب تعزیرات حکومتی مطرح ولی منجر به صدور رأی نشده بود.

بازرس کل استان بوشهر تصریح کرد: امکان فروش این کالا علیرغم اشغال فضای قابل توجه در انبارها، وجود نداشت که گزارش آن در سفر استانی به اطلاع رئیس سازمان بازرسی کل کشور رسید.

وی ادامه داد: نظر به دستور موکد رئیس سازمان بازرسی، بلافاصله پس از سفر استانی، اسناد مربوطه اخذ و جلسات حضوری برگزار و مکاتباتی با مدیرکل تعریزات استان بوشهر صورت گرفت.
شهبازی با اشاره به تعیین تکلیف پرونده موصوف، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، حکم ضبط قطعی محموله به نفع دولت و جریمه صادر شد.
انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا