سیاسی

بررسی طرح تفحص از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کمیسیون آموزش

بررسی طرح تفحص از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در نشست امروز (یکشنبه) این کمیسیون خبر داد.

بررسی طرح تفحص از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کمیسیون آموزش

رضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (یکشنبه 25 مهر) این کمیسیون اظهار داشت: بررسی لایحه موافقتنامه بین جمهوری اسلامی ایران و سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) در خصوص تأسیس مرکز منطقه‌‎ای آموزشی و پژوهشی مدیریت خطرپذیری و تاب آوری زلزله برای غرب و مرکز آسیا در پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (پژوهشگاه) تهران، به عنوان مرکز گروه (2) تحت حمایت یونسکو با تمرکز بر مدیریت و کاهش خطرپذیری بلایا در دستور کار کمیسیون آموزش قرار داشت.

وی افزود: این موافقتنامه با حضور نماینده یونسکو در ایران و مسئولان مرکز زلزله شناسی بررسی و مقرر شد این موافقتنامه برای بررسی بیشتر به کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: دستور کار بعدی کمیسیون نیز بررسی تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی بود که این دستور کار نیز با حضور رئیس دانشگاه شهید رجایی مورد بررسی قرار گرفت و رأی‌گیری برای این تحقیق و تفحص به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا