اصفهان

انتخابات از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

انتخابات از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

کاشان – یک فرمانده دفاع مقدس گفت: انتخابات از جمله مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری شهرضافردا، عبدالفتاح اهوازیان شامگاه سه شنبه در مراسم ضیافت علوی در حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع) آران و بیدگل ضمن تبریک عید بزرگ غدیر خم اظهار داشت: انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است و راه اصلاح کشور انتخابات صحیح است.

وی ابراز داشت: انتخابات در نظام اسلامی یکی از اصلی ترین بسترهای نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور است.

فرمانده دفاع مقدس با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت انتخابات تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم در عرصه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی خصوصاً انتخابات، موجب عزت و اقتدار و سربلندی ایران اسلامی در دنیا خواهد شد.

وی گفت: دعوت به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین وظایف هر ایرانی عاشق وطن است.

اهوازیان با دعوت همگان به رعایت قانون و تمکین در مقابل رأی مردم
افزود: ملت ایران ملتی بصیر و انقلابی است، لذا می‌توان با طرح و بیان شاخصه‌های اصلح راه را برای تصمیم گیری های مردم هموار نمود.

وی خاطر نشان کرد: چهار مؤلفه رهبر معظم انقلاب در مورد انتخابات شامل امنیت، سلامت انتخابات، رقابت سالم و مشارکت، باید به عنوان یک راهبرد و نقشه مورد استفاده‌ی تمامی احزاب و جریان‌ها قرار گیرد.

فرمانده دفاع مقدس تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۴ و در دیدار با مردم قم پیرامون ضرورت شرکت واجدان شرایط در انتخابات گفت: همچون گذشته اصرار داریم که همه حتی کسانی که نظام را و رهبری را قبول ندارند پای صندوق‌ها بیایند.

وی اظهار داشت: انتخابات به عنوان مهمترین مؤلفه ی مردم سالاری دینی از برجسته‌ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در طول ۴۵ سال گذشته به صورت مستمر و بی وقفه، مشارکت آحاد مردم در سرنوشت سیاسی کشور را به منصه‌ی ظهور درآورده است.

اهوازیان با تشریح مجاهدت‌های رئیس جمهور شهید ایران آیت الله رئیسی، تکمیل برنامه‌ها و فعالیت‌های اثربخش آغاز شده در دولت سیزدهم را در گرو انتخاب رئیس جمهوری توانمند و انقلابی دانست.

وی ابراز داشت: این دوره از انتخابات فرصتی دوباره برای حضور مجدد مردم در صحنه است؛ بنابراین، ملت با حضور در میدان، خواسته‌ی خود را با رأی پیاده خواهند کرد./خبرگزاری مهر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا