اجتماعی

افتتاح نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی

افتتاح نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی

ششمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی،تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس،ششمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی،‌ تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی رسما آغاز به کار کرد.

این رویداد نمایشگاهی امروز با حضور حسن زمانی، رییس هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و گوهرگانی رییس هیات مدیره انجمن شرکت های بیمارستان ساز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

گفتنی است ۹۱ شرکت توانمند داخلی از جمله صاایران و ۲ شرکت خارجی از کشورهای فرانسه، دانمارک و سوئیس از امروز به مدت ۴ روز آخرین دستاوردها و توانایی های خود را در گروه های ساخت، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی، سرمایه گذاری طرح و برنامه ریزی، برنامه ریزی محیط داخلی بیمارستان مواد مصالح و تجهیزات ساختمان، نظام حمایتی پزشکی و واحدهای مهندسی ویژه، فضای سبز و حفاظت محیطی بیمارستان، بازسازی ذخیره انرژی بیمارستان، امکانات اورژانس ایمنی بیمارستان، محصولات و تکنولوژی های جدید، سیستم پشتیبانی و عملکرد بیمارستان، ساختمان هوشمند بیمارستانی و آی تی پزشکی، راه حل جدید بیمارستان دیجیتال و سلامت سیار و آزمودگی بیمارستان آینده جدید در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰۰ متر فضای ناخلاص سرپوشیده و ۵۰۴۷ متر فضای مفید سرپوشیده به نمایش گذاشته اند.

لازم به ذکر است همچون دوره های قبل در زمان برپایی این نمایشگاه کارگاه های آموزشی تخصصی در حوزه های مربوطه برگزار خواهد شد.

معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در کشور در زمینه ساخت تجهیزات و تاسیسات بیمارستان، ایجاد بسترهای مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره‌گیری مناسب از ظرفیت ‌های موجود و ایجاد زمینه های اشتغالزایی و کارآفرینی در حوزه موضوعات نمایشگاه، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقای کیفیت تولید، آشنایی دست‌اندرکاران با محصولات نوآوری ها و ظرفیت های موجود در سایر کشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف، تبادل فکر فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها و در نهایت شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع نمایشگاه از جمله اهداف اصلی این رویداد عنوان شده است.

ششمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی،‌ تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تا روز ۲۶ آذر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر در سالن های ۳۵ و ۳۸ با رعایت تمام پروتکل ها و موازین بهداشتی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا میزبان متخصصان و فعالان این صنعت است. گفتنی است بازدید از این رویداد صرفا با ارائه کارت دعوت ممکن خواهد بود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا