اصفهان

احتمال جذب مهاجم آزاد/می‌توانستیم برنده باشیم

احتمال جذب مهاجم آزاد/می‌توانستیم برنده باشیم

احتمال جذب مهاجم آزاد/می‌توانستیم برنده باشیم

اصفهان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از احتمال جذب مهاجم آزاد با مصدومیت باقرپسند خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار شامگاه پنجشنبه در نشست خبری بعد از مصاف با مس رفسنجان اظهار داشت: از هواداران تشکر می‌کنم که تیم حریف را به عقب بردند و می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

وی در خصوص روند بازی با نزدیک دانستن بازی ادامه داد: هر دو تیم شناخت خوبی از هم داشتند، در نیمه اول بازی متعادل بود و به غیر از صحنه پنالتی موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به صحنه پنالتی مس رفسنجان گفت: صحنه پنالتی باید کارشناسی شود اما با شناختی که از حیدری دارم می‌دانم که به راحتی اشتباه نمی‌کند، حیدری از داوران بسیار باکیفیت است و اعتقاد بسیار زیادی به داوری ایشان دارم.

تارتار با بیان اینکه تیم مس در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بهتر از ما بود، اضافه کرد: ما خوب نبودیم، پس از تعویض‌هایی که انجام دادیم کفه ترازو به سمت ما بازگشت و بعد از آن بر بازی مسلط شدیم؛ موقعیت‌هایی داشتیم که تیم مس جانانه دفاع کرد و ما هم در ضربات آخر بی‌دقت عمل کردیم.

وی اضافه کرد: در مجموع کیفیت تیمی خوبی داشتیم، تیم مس از تیم‌های با برنامه فوتبال ما است، ربیعی از مربیان جوان لیگ ماست و برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: دفاع ما موقعیت خاصی به مس نداد ولی ما چندین موقعیت خوب به خصوص در ضربات ایستگاهی داشتیم، اسلامی در اواخر بازی به خاطر جوانی خود تعلل کرد و موقعیت را از دست داد.

وی در واکنش به احتمال جذب مهاجم جدید به دنبال مصدومیت باقرپسند گفت: احتمال دارد اگر بازیکن آزاد باشد آن را جذب کنیم.

تارتار خاطر نشان کرد: ما در هر سه بازی خود با اینکه با قرعه‌های سختی روبه‌رو بودیم، برای برد به میدان رفتیم، با تیم‌هایی بازی داشتیم که برای قهرمانی و کسب سهمیه بسته شدند.

وی تاکید کرد: در بازی اول در شروع نیمه دوم ۱۰ نفره شدیم، در بازی دوم در دقایق پایانی درحالی که مدافع سرزن ما مصدوم شده بود، در لحضات پایانی گل دریافت کردیم و یک مقدار بدشانس بودیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا